Sağlık Bakanı, İYİ Partili Çıray’ın ‘Menzil’ sorusunu yanıtsız bıraktı!

Sağlık Bakanı, İYİ Partili Çıray’ın ‘Menzil’ sorusunu yanıtsız bıraktı!

İYİ Parti Milli Güvenlik Politikaları Başkanı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, gazeteci-yazar Saygı Öztürk’ün Menzil kitabındaki iddiaları TBMM Plan Bütçe Komisyonuna gelen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya sordu.

TBMM Plan Bütçe Komisyonu’nda Sağlık Bakanlığı bütçesi ele alınırken, İYİ Parti Milli Güvenlik Politikaları Başkanı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, Menzil tarikatının Sağlık Bakanlığı’nı ele geçirdiği iddiasını, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya sordu.

Yeniçağ’da yer alan habere göre; Çıray, Sağlık Bakanı Koca’ya  “Gazeteci- yazar Saygı Öztürk, ‘Menzil’ isimli bir kitap yazdı biliyorsunuz ve o kitapta, şeyh, şıh, ismi her neyse, Menzil tarikatının Sağlık Bakanlığı’nı ele geçirdiğini söyledi. Aynı kişi ‘10 bakanın evimize geldiğini bilirim’ diye anlattı o kitapta. Bu konuları yalanladınız mı? Bu konudaki düşüncelerinizi almak istiyorum. Türkiye, biliyorsunuz büyük bir tehlike atlattı, yeniden aynı tehlikelere gelmememiz lazım” diye sordu.” Ancak bakan Koca, Çıray’ın sorusunu yanıtsız bıraktı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ