İYİ Parti’den teşkilatlara ‘sakin olun’ genelgesi

İYİ Parti’den teşkilatlara ‘sakin olun’ genelgesi

Devlet Bahçeli’nin dün yaptığı açıklama İYİ Parti’de geniş yankı buldu. Teşkilat Başkanı Koray Aydın, 81 il başkanına gönderdiği genelgede, “Bağlayıcı açıklamalardan uzak durun” dedi.

Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli’nin Meral Akşener’e dün yaptığı “Evine dön” çağrısı İYİ Parti camiasında geniş yankı buldu.

Teşkilat Başkanı Koray Aydın, 81 il başkanına gönderdiği genelgede, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener veya Genel Merkezimiz tarafından aydınlatıcı bir bilgilendirme yapılmadan konu ile ilgili münferit ve bağlayıcı açıklamalardan azami ölçüde uzak durmak büyük önem arz etmektedir” dedi. Koray Aydın’ın genelgesindeki, “bağlayıcı” ve “önem arzetmektedir” ifadeleri kafa karıştırdı.

Teşkilat Başkanı Koray Aydın’ın il başkanlıklarına gönderdiği genelge şöyle:

Sayın İl Başkanlarımız, MHP Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli’nin son beyanı çeşitli spekülasyonlara son derece açıktır.

Bu sebeple, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener veya Genel Merkezimiz tarafından aydınlatıcı bir bilgilendirme yapılmadan konu ile ilgili münferit ve bağlayıcı açıklamalardan azami ölçüde uzak durmak büyük önem arz etmektedir.

Durumun ehemmiyetine dikkatinizi çeker, bu duyurunun ilinizdeki bütün teşkilatlarımıza ivedi olarak iletilmesini önemle rica eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Koray Aydın

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Ankara Milletvekili

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ