Bilişim ve teknoloji dünyası, İstanbul’da buluşuyor

Bilişim ve teknoloji dünyası, İstanbul’da buluşuyor

Siber saldırılara karşı ‘öngörülebilir’ siber savunma yaklaşımını geliştiren SPECTRAMI, ‘Predictive Cyber Defense Roadshow 2019’ kapsamında İstanbul’a geliyor. 25 Eylül’de Beşiktaş Shangri-La Bosphorus’ta gerçekleşecek etkinlikte bilişim ve teknoloji uzmanları bir araya gelecek.

Bilgi güvenliği ve veri iletişimi ağlarında uçtan uca çözümlerde lider distribütörlerden SPECTRAMI, ‘öngörülebilir’ siber savunma yaklaşımıyla geliştirdiği kilit çözümleri ve hizmetleri paylaşmak üzere düzenlediği ‘Öngörülebilir Siber Savunma Roadshow 2019’ kapsamında İstanbul’a geliyor. SPECTRAMI, 25 Eylül’de Beşiktaş Shangri-La Bosphorus’ta gerçekleşecek etkinlikte ‘önlemeden öngörmeye giden yol’ konusuna odaklanarak modern teknolojileri tanıtacak. Roadshow’un ilk durağını Birleşik Arap Emirlikleri’nde Dubai Burj el-Arab’da 9 Eylül’de başlatan SPECTRAMI’nin İstanbul’daki etkinliğinde, teknoloji ve bilişim dünyasının uzmanları bir araya gelecek.

Güvenlik sektörü profesyonellerine yönelik çözümler paylaşılacak

SPECTRAMI’nin, olası saldırıların kurumları etkilemesinden önce karar vericilere yardımcı olacağı öngörülebilir yaklaşımının üç büyük ayağını güvenlik açığı analizi, güvenlik analizi ve birden fazla tedarikçi tehdidi gibi çözümler oluşturuyor. Bu konuyla ilgili vaka sunumu ve tanıtım yapacak birden fazla uzman da etkinlikte yer alacak. SPECTRAMI, etkinlikte Türkiye ve bölge ülkelerdeki çalışmalarını, öngörülebilir siber güvenlik yaklaşımının diğer yaklaşımlardan farkını değerlendirecek ve güvenlik sektörü profesyonellerine yönelik çözümleri de paylaşacak.

“İstanbul’dan yoğun bir katılım bekliyoruz”

SPECTRAMI CEO’su ve Başkanı Anand Choudha, “Bölgedeki yedi büyük ülkeyi ve 8 şehri kapsayan bu Roadshow etkinliklerimizde şimdiye kadar yoğun bir rağbet gördük. İstanbul’da da aynısını göreceğimize eminiz. Etkinliğimizde sektör ve güvenlik uzmanlarının sağladığı anahtar teknoloji trendlerinin konuşulduğu interaktif, bilgilendirici ve keyifli network seansları gerçekleştireceğiz” dedi.

Bölgenin karar mercileriyle anahtar çözümler tartışılacak

SPECTRAMI, öngörülebilir siber savunma modelini destekleyen bu Roadshow ile bölgenin önde gelen kuruluşlarının karar mercileriyle interaktif bir platform oluşturmak için tasarlanan anahtar çözümler ve hizmetler üzerine eğilecek. Roadshow, SPECTRAMI’nin önemli ortakları LogRhythm, Anomali, Automation Anywhere, ExtraHop, HIVE PRO ve Polarity iş birliğinde gerçekleşecek.

KSA, Turkey, Egypt, Levant, NA Operations Başkan Yardımcısı Ilyas Mohammed, SPECTRAMI’nin Türkiye, Mısır, Levant ve Kuzey Afrika bölgelerindeki etkinlikleri hakkında “Bu roadshow’un Türkiye’deki Bilişim Daire Başkanı, IT

Gökhan Baş

karar mercileri ve güvenlik profesyonellerinin karşılaştığı güvenlik problemlerinin tartışılacağı bir platform olacağına inancımız tam. Bu roadshow, siber risklerin titizlikle tespit edilebilmesini ve bir kuruma zarar verebilecek tehditlerin bir adım önünde olunabilmesini sağlayan öngörülebilir risk yönetim stratejisinin avantajları üzerinde duracak” dedi.

SPECTRAMI Türkiye Ülke Müdürü Gökhan Baş, SPECTRAMI’nin Türkiye’deki bu önemli etkinliği hakkında “Roadshow’un İstanbul ayağı için çok iyi hazırlandık, bu etkinlikte katılımcıların kurumlarına döndüklerinde önlemeden öngörmeye giden yolda hemen uygulayabilecekleri kilit bilgileri edineceğine inanıyoruz. Siber risklerle ilgili paylaşacağımız bilgilerin yanı sıra hep birlikte keyifli bir gün geçireceğiz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ